W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Yangın Sigortaları

Ev ya da iş yerleri için en büyük korkuların başında her şeyin bir anda yanıp kül olması tehlikesi gelir. Bu tehlikelere karşı Yangın Sigorta poliçesi, evinizi veya işyerinizi yangına, yıldırıma ve infilaka karşı güvence altına almanızı sağlar. Bu teminatlara istendiğinde deprem, sel ve su baskını, fırtına, duman, yer kayması, kar ağırlığı gibi doğal afetlere karşı güvenceler de eklenebilir. Ayrıca yine isteğe bağlı olarak, dahili su basması, hava taşıtlarından parça düşmesi, kara taşıtları çarpması, hırsızlık, enkaz kaldırma masrafları, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terörizm teminatları da satın alınabilir.

Yangın Abonman Poliçeleri

İşletmelerin depolarında veya üretim sürecinde bulunan hammadde ve mamul maddeler hiçbir zaman aynı düzeyde kalmaz. Oysa stoklarını sigorta ettirmek isteyen işletmeciler genellikle poliçelerini bulunması muhtemel en yüksek miktar üzerinden düzenletirler. Bu yüzden depo mevcutları en az düzeydeyken de en yüksek primi ödemek zorunda kalırlar. Bu nevi sigorta hizmetiyle, sigortalıların gereksiz yere fazla prim ödeme yükü ortadan kalkar ve depo mevcutlarının gerçek değeri üzerinden prim ödeyerek, hem stokların tam değeriyle güvenceye almaları, hem de fazla prim ödememeleri sağlanır.