W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Hizmetlerimiz

Sigorta Danışmanlığı

Uzman kadromuz, ihtiyaç duyduğunuz anda sigorta ile ilgili tüm sorularınıza cevap vermeye ve öneride bulunmaya hazırdır. Sigorta ihtiyaçlarınızı tespit ederek istekleriniz doğrultusunda sigorta programınızı yöneten ekibimiz daima yanınızda olacaktır.

Risk Tespiti ve Analizi

Karşılıklı görüşmelerle müşterilerin ihtiyaçlarını en etkili şekilde belirleyen uzmanlarımız, aynı zamanda gerekli bilgileri alarak, risk azaltıcı önlemler için doğru yönlendirmeyi yapma amacı taşımaktadır. böylelikle en uygun sigorta programını hazırlamak da mümkün olmaktadır.

Risk Analizine Göre Sektörel Fiyat Araştırması

Sigorta ihtiyacınız belirlendikten sonra araştırma adımı önemlidir. AVR Sigorta ve Reasürans Brokerliği Limited, varsa yürülükteki sigorta poliçelerinin analizini yapar ve başlıca sigorta şirketleri nezdindeki fiyat araştırmalarını müşterilerine adına yürütür.

Teminatlar ve Fiyat Dengesi Esas Alınarak Teklif Oluşturulması ve Sunumu

Teminat ve fiyat araştırması sonuçlandıktan sonra, en uygun fiyatı veren şirketlere ait teklifler mercek altına alınmaktadır. Sonuçlar dosya halinde hazırlanarak ve gerekli teminatlar en uygun fiyatlarla dengelenerek müşteriye sunulur.

Poliçelendirme Sonrası Hizmetler

Poliçe dönemi içinde, hasarların sigorta şirketlerindeki değerlendirme süreci AVR Sigorta ve Reasürans Brokerliği Limited uzmanlarınca takip edilir. Poliçe kapsamında talep edilecek muhtemel değişiklikler uygulanır. Herhangi bir hasar anında ise sigorta şirketleri ile gerekli koordinasyon kurularak sürecin en kısa zamanda sonuçlanması için gerekli tüm dosya takipleri titizlikle yapılmaktadır.