W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Amacımız

20 yılı aşkın süredir hukuk ve sigortacılık alanlarında edindiğimiz mesleki deneyimlerimizi, var olan ve potansiyel taşıyan müşterilerimizin, sigorta ihtiyaçlarına daha geniş bir yelpazede çözüm üretmek amacıyla, brokerlik yapısını tesis etmek üzere adım atmış bulunmaktayız. Ekibimizin eğitimlerine önem vererek en güncel bilgi ve birikime sahip uzman çalışan kadromuz ile hizmet anlayışımızı belirledik.

AVR Sigorta ve Reasürans Brokerliği Limited’in ana nüvesini oluşturan ve mesleki yaşamlarının temellerini güven ve itibar olguları üzerine kurgulayan Ortaklar Kurulu’nun en önemli amacı, bir yandan yıllara sari olarak elde etmiş oldukları sektörel birikimlerini, bilgiye açık, araştıran, farklı bakış açısı ile değerlendiren, kurumsal çözümlere uzmanlıkla yaklaşan, risk risk analizini en iyi şekilde yapabilecek kişiler içerisinden özenle seçilmiş takım arkadaşlarıyla paylaşmak, diğer bir yandan ise tüm müşterilerinin sahip oldukları riskleri sanki kendi sahip oldukları risklermişcesine analiz ederek, yüzeysellikten uzak, özenli, yenilikçi bir hizmet bütünlüğü içerisinde sunmaktır.

Günümüzde sürekli değişim gösteren iç ve dış piyasa rekabet koşullarına anında uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretebilmek için, sektöre hizmet üreten tüm sigorta şirketleri ile iletişimimizi en yüksek seviyede tutarak, kısa sürede Türkiye’nin en hızlı ve en kaliteli hizmetini sunan farklı bir Sigorta Brokeri olmak arzusunu taşımaktayız.

Diğer bir önemli arzumuz ise düşük profilde talebi olan ve sigorta şirketlerinin mevcutta sahip özel risklere konu olan ürünlerinin, sigortalılar nezdinde farkındalıklarını artırarak sigorta pazarının bir yandan prim hacmine katkı sağlarken diğer yandan sigortalıların sahip olmaları gerek sigorta ürünlerinin çeşitliliğini artırmaktır.

Sigortalıların, sahip oldukları riskler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayarak asıl olanın riskin gerçekleşmemesi prensibinden harekete gerekli emniyet tedbirlerini aldırarak iş güvenliğinin kusursuz hale getirilmesine katkıda bulunmak ise önemli bir başka hedefimizdir.

Bu yolda emin adımlarla ilerlerken, önem verdiğimiz konulardan biri, AVR Sigorta ve Reasürans Brokerliği Limited olarak kurumsal bağlamda müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmek, bu ihtiyaçlara cevap ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmaktır. Tüm bunların yanı sıra AVR Sigorta ve Reasürans Brokerliği Limited, sigortalarına sektörün önde gelen şirketleri ile dürüst ve güvenilir bir otamda çalışma imkanı sunmayı da hedeflemektedir.

Çalışma hedeflerimizin büyük bir parçasını da sektöre yenilikler kazandırmak oluşturmaktadır. Bunu yaparken de sektörel gelişimleri ve kurumsal girişimleri araştırma ve inceleme yöntemiyle değerlendirerek gelişen koşullara karşı esneklik sağlamanın ve sigortacılık konusundaki deneyimlerimizi bu gelişmeler ve değişimler üzerinde projeler oluşturarak kullanmanın gerektiğine inanmaktayız. Sağlam bir altyapı gerektiren tüm bu hedeflerimizi kısa sürede gerçekleştirmeyi umuyor ve geleceğe güvenle bakıyoruz.